Firmamız
Firmamız

HAKKIMIZDA
Taşımacılıkta uzun senelerden beri faliyet gösteren acantaları ile birlikte firmamız kendisini sağlamlığı,güvenilir olması ve geniş ölçüde odaklanmış taşıma ağı ile farkettiriyor.Merkezi Mardin yurt çapında tüm ticari merkezlerde iş ortakları bulunan firmamız halen ağırlıklı olarak Ortadoğu taşımaları devam etmektedir.

Bagimsizlik, yenilik ve gelenek sirketimizin temel prensipleridir ve bu prensipler bütün dünyadan müsterilerimizin çikarina hizmet etmektedir.

VİZYONUMUZ
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası pazar payını koruyarak sürekli büyümeyi hedefleyen deneyimli personeliyle müşterisine verdiği hizmetle farklılık yaratmayı hedeflemek sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ
Uluslararası taşımacılıkta istihdam yaratmak özel eğitimli kadromuzla müşterilerimize güvenilir bilgi akışı sağlayıp,arzu edilen hizmeti zamanında organize etmek güven ve başarıyı ilke edinen bir kuruluş olmaktır

Bütün dünyaya yayilmis ve dikkatli bir sekilde seçilmis olan acente agimiz ile müsterilerimize bütün dünyada en iyi hizmeti verdigimize inaniyoruz.
TEMEL DEGERLERİMİZ
Yeniliğe ve değişime açık olmak
Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmak
Bütün iş süreçlerimizde güvenilir olmak
Müşteri odaklı olmak
Dürüst, disiplinli olmak
İnsana değer vermek
Sürekli öğrenmek ve geliştirmek
Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi olmak
Faaliyet alanımızı rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmak.