Filo Taşımacılık, Türkiye, Irak ve Ortadoğu’nun tümünde Habur Sınır Kapısı, Zaho ve Erbil’deki ofisleri üzerinden ağır nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Ağır nakliyat diğer taşımacılık hizmetlerinden hiçbirine benzemeyen bir nakliyat biçimidir. Bu devasa makinalar özel ihtimam gerektirir ve iyi bir şekilde nakil edilmesi gerekmektedir. Nakil yapılırken ise taşınan makinaların kanun ve yönerge gereksinimlerine uygun olarak nakil edilmesi taahhüt edilmelidir.

 

+90 (486) 518-5073

Filo Taşımacılık, ağır nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyimli, güvenilir ve uzman bir nakliyat firmasıdır. Ticari ya da endüstriyel makinaların taşınması için nakliyat hizmetleri vermekteyiz.  Devasa büyüklükteki araçların ya da diğer ticari ekipmanların her türlüsünü taşınabilmesi için özel, profesyonel ve deneyimli çözümler sunmaktayız.

Bu hizmetimizin özelliklerini aşağıda bilginize sunuyoruz;

  • Onaylı taahhütlü bıçak muhafazaları
  • Çekilebilir ekipmanı ele alabilecek yeterli sayıda mil kancası
  • Ekipmanınızın demonte edilip yeniden kurulması
  • Nakil şartlarını sağlayabilecek çeşitli treyler türleri
  • CAT, Terex ve diğer makinaları taşıyabilecek özel hizmetler

Üretici firmaların, perakendicilerin, devlet taahhüt firmalarının, devlet kurumlarının ve özel sektördeki birçok kuruluşun yeni ticari veya endüstriyel ürünlerini taşıma konusunda deneyimimiz bulunmaktadır. Ağır nakliyat hizmetleri taşıma konusunda kendi içerisinde mücadele gerektiren bir hizmettir. Filo Taşımacılık bu mücadele gerektiren hizmetin üstesinden gelebilir. Alınması gereken izinlerden makinaları taşımaya uygun treyler ekipmanlarına her türlü kabiliyete sahip bir firmayız.  Buna ek olarak, vereceğimiz teklifler ve yüklemeden indirmeye varana kadar hatasız olarak sunacağımız hizmetlerimiz rakipsizdir.

Ağır Makine Nakliyatında Yüksek Standartlar Sunuyoruz.

Nakliyesi yapılacak bir ekipmanı köşelerinden kesmek bizim işimiz değildir. Filo Taşımacılıktan teklif istediğinizde nakil edilecek makine ya da ekipmanlarla ilgili olarak başlangıçtan bitişe varana dek emniyetli, güvenli ve her aşamada gereksinim ve standartlara uyumlu hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Ağır nakliyat hizmeti satın alıp ekipmanlarınızı başkalarının ellerine bıraktığınızda asla azını bekleyemezsiniz. Hizmet kalitesi önemli bir husustur ve Filo Taşımacılık bu konuda sıkı çalışan bir firmadır.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.