Filo Taşımacılık, toptan sıvı yük taşımacılığı konusunda uzman bir firmadır. Habur Sınır Kapısında, lider nakliyat firması olarak, sıvı maddelerin taşınması konusunda geniş bir deneyime sahibiz. Tanker, ISO tank gibi çeşitli modern araç ve ekipmandan oluşan bir envanterimiz bulunmaktadır. Gıda taşımacılığına uygun tankerlerimiz yenilebilir yağlar, meyve suyu, bira ve mandıra ürünleri gibi sıvıları taşımaya uygun şekilde tasarlanmıştır.  Bunun yanı sıra tanker listemizde, meles, yağlama kimyasalları, genel kimyasallar, nitrik asit, amonyak solüsyonu ve hidrojen peroksit taşımacılığına uygun araçları da temin edebilmekteyiz. Tüm şoförlerimiz Türkiye ve uluslararası alandaki standartlar konusunda bilgilidir ve Gıda hijyeni, ISG ve çevre konusundaki tüm eğitimlere vakıftırlar. Zorlu tank yıkama işlemleri Silopi’deki araç park alanımızda yapılmaktadır ve yanlızca belgelendirilmiş diğer yerler bu amaçla kullanılmaktadır.

+90 (486) 518-5073

Tehlikeli Kimyasallar ve Petro Kimya Ürünleri Nakliyatı

Filo Taşımacılık, kimyasallar, petrokimya ve diğer potansiyel olarak  tehlikeli olan sıvı madde taşımacılığında sizlere rakipsiz müşteri memnuniyeti sunan bir firmadır.

Filo Taşımacılık, Ortadoğu’da ulusal ve uluslararası noktalarda (Silopi, Habur Sınır Kapısı, Zaho, Erbil) ofis ve park alanları oluşturmuş bir firmadır. Ayrıca bu ofislerimizde bulunan personellerimiz yerel ve uluslararası kimyasal/ tehlikeli madde taşımacılığı hakkındaki gereksinimler konusunda oldukça deneyimli ve bilgilidir.

Tüm personel kadromuz tehlikeli madde taşımacılığı konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır ve şoförlerimiz yönergesel kural ve kanunlar konusunda eğitimlidirler. Yöneticilerimiz, tehlikeli madde statüsündeki nakliyelerinizin taşınırken ulusal ve uluslararası kanunların gerektirdiklerine uyumlu olacağımızı taahhüt eder. Bunlara ek olarak, varılacak noktalarda yoldaki güvenlik sorunlarıyla başa çıkabilecek bir firmayız.

Emniyetli Lojistik Operasyonları

Tehlikeli madde taşımacılığı oldukça hassa, dikkat gerektiren bir iştir ve güçlü süreçleri gerektirir. Bu yüzden, Türkiye’de, Irak’ta ya da Ortadoğu’nun neresinde olursanız olun, konteynerinizin taşındığı rotalarda, aşağıdakileri sağlamayı taahhüt ederiz.

  • En yüksek uluslararası emniyet standartlarını sağlamak
  • En yüksek uluslararası çevre standartlarını sağlamak

Sonuç olarak, tehlikeli maddeleri ya da diğer kimyasalları bizim hizmetlerimizle nakil ettiğinizde gönderinizin emin ellerde olduğunu bilirsiniz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.