Filo Taşımacılık’ın low bedlerin de dahil olduğu filosu Türkiye’nin heryerinde ve global lokasyonlarda 24 saat haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Şantiyeler arasında makine ve ekipman taşımacılığı konusunda ve ekipman transferlerinde ortaya çıkabilecek gecikmeleri önleyici durumları hazırlamak oldukça uzman bir firmayız.

Filo Taşımacılık lowbed ve düz kasa kombinasyonlarından oluşan ekipmanlarıyla vinç gibi devasa  elipmanların şantiyeden şantiye taşınmasında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Habur Sınır Kapısı, Zaho ve Erbil’de, ekipmanlarınızı bir sahadan diğerine nakil edemediğinizde geçici olarak ücretsiz araç park alanı imkanı da sunmaktadır.

+90 (486) 518-5073

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.