Filo Taşımacılık, herhangi koyteynerli kargonun etkili ve güvenli taşımasını sağlamak için oluşturulmuş kuru yük nakliyat hizmetleri sunmaktadır.  Kağıt, beyaz eşya, hurda metal ve başka nakliye türlerinin yanı sıra yoğun bakım gerektiren yaygın olarak ticareti yapılan ürünlerin nakliyatı için ekipman ve desteği sağlamaktayız.

Onlarca yıllık deneyimimizle, en karmaşık nakliyat türlerinden en basitine her türlü kargoyu emniyetli bir şekilde ele almayı ve nakliyatlarını gerçekleştirmeyi öğrendik. Bu deneyimimiz bizim kuru yük nakliyatı hizmetlerimizi arayan müşterilere erişmemizi ve akabinde de gıda, tehlikeli madde ve değerli kargo taşımacılığı gibi hizmetlere genişlememizi sağlamıştır.

+90 (486) 518-5073

Tehlikeli Madde Nakliyatı

Üretimini yapmış olduğunuz tehlike maddelerin nakliyatını gerçekleştirirken, tüm tedarik zincirini dikkate almaktayız.  Şoförlerimize uzmanlık eğitimi dahil olmak üzere tesislerimizde konteynerlerin depolanmasına varana kadar her türlü koşulu dikkate almaktayız. Operasyonlarımızı bu anlayışla dizayn edip nakliyat türünün özelliklerine göre riskleri en aza indirmekteyiz. Tehlikeli madde taşımacılığı sayfamızda uzmanlık alanımız konusunda daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Gıda Nakliyatı

Transit geçişler sırasında soğutma ya da donduruculu işlem gerektiren gıda ürünleri için envanterimizde frigo koyteynerler mevcuttur. Ayrıca kargonuzun durumunu korumak için diğer gıda türünde kargolar için koytner standartlarımızı iyi hazırlamaktayız.  Her bir konteyner nemden arı bir durumda hazırlanmakta kargonuz nasıl teslim alındıysa aynı standartlarda taşınmaktayız ve sizi endişeden uzak tutmaktayız. Daha detaylı bilgi elde etmek için gıda nakliyatı sayfamızı endüstriyel sayfalarda bulabilirsiniz.

Kuru Yük Taşımacılığı

Kargonuzu güvenli bir şekilde elde alma konusunda uzmanız ve gerekli ekipmanları sizin hizmetinize sunmaktayız.  Fakat bizim hizmetlerimizi farklı kılan şey, sağlam bir profesyonel deneyime sahip olan personellerle çalışmamızdır.  Personellerimiz kuru yük nakliyatı konusunda eğitimlidir ve sizlere güven verecek derece de yükünüzü taşırken bilinçli davranmaktadır. Bu yüzden bölgesel olarak hazır bulundurduğumuz ekiplerimizin de sizin yanı başınızda olduğundan emin olabilirsiniz.

İster değerli bir yükü isterse hurda metal taşıyor olalım her bir nakliyeyi itina ile almakta ve her müşterimize önem vermekteyiz.  Çünkü nakliyeniz ne olursa olsun onun sizin için değerli olduğunu biliyoruz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.