Firmamız 1993 yılında kurulmuş olup, o tarihden bu yana uluslararası taşımacılık alanında başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin gelişmekte olan ekonomisi içinde 1993’lü yıllara dayanan deneyimiyle şirketimiz, bugüne kadar düzenli bir gelişme göstermiştir. Bağımsızlık, yenilik ve gelenek şirketimizin temel prensipleridir ve bu prensipler bütün dünyadan müsterilerimizin çikarina hizmet etmektedir. Her zaman daha kaliteli hizmetler vermek ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmak başlıca ilkelerimiz olduğundan, firmamız gelişen ve değişen dünya gerçeklerine uygun bir şekilde yapılanmaktadır. Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmiyoruz.

Taşımacılıkta uzun senelerden beri faaliyet gösteren temsilcilikleriyle ile birlikte firmamız kendisini sağlamlığı, güvenilir olması ve geniş ölçekli taşıma ağı ile farkettirmektedir. Merkezi Şırnak’da bulunan firmamızın yurt çapında tüm ticari merkezlerde iş ortakları bulunmaktadır ve  firmamız halen ağırlıklı olarak Ortadoğu destinasyonlarına lojistik destek hizmetleriyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Bütün dünyaya yayilmis ve dikkatli bir sekilde seçilmis olan temsilcilik agimiz ile müsterilerimize  en iyi hizmeti verdigimize inaniyoruz.
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası pazar payını koruyarak sürekli büyümeyi hedefleyen deneyimli personeliyle müşterisine verdiği hizmetle farklılık yaratmayı hedefleyerek sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktayız.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası pazar payını koruyarak sürekli büyümeyi hedefleyen deneyimli personeliyle müşterisine verdiği hizmetle farklılık yaratmayı hedeflemek sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ

Uluslararası taşımacılıkta istihdam yaratmak özel eğitimli kadromuzla müşterilerimize güvenilir bilgi akışı sağlayıp,arzu edilen hizmeti zamanında organize etmek güven ve başarıyı ilke edinen bir kuruluş olmaktır

Bütün dünyaya yayilmis ve dikkatli bir sekilde seçilmis olan acente agimiz ile müsterilerimize bütün dünyada en iyi hizmeti verdigimize inaniyoruz.

DEĞERLERİMİZ

  • Yeniliğe ve değişime açık olmak
  • Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmak
  • Bütün iş süreçlerimizde güvenilir olmak
  • Müşteri odaklı olmak
  • Dürüst, disiplinli olmak
  • İnsana değer vermek
  • Sürekli öğrenmek ve geliştirmek
  • Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi olmak
  • Faaliyet alanımızı rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmak.
Filo Taşımacılık, UND üyesi bir firmadır.

Filo Taşımacılık, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyesidir.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.