Filo Taşımacılık, lojistik hizmetleriyle Türkiye ve Ortadoğu’da lider üreticilerin güvenilir çözüm ortağı olmuştur. Hizmet kalitesi konusundaki temel değerlerimizi başarmaya çabalayarak sağlamış olduğumuz hizmetlerde başarılı olmaya adanmış bir yapımız var. Büyüyen pazarımızla birlikte yeterliliklerimizi artırarak Türkiye ve Ortadoğu’da lojistik hizmetlerinde lider bir firma olmayı hedefliyoruz. Iraq ve Ortadoğu’ya ürünlerinizin nakliyesi için bizi seçtiğinizde, kargonuzun kaliteli bir hizmetle taşınacağına ve varacağı yere güvenli bir şekilde varacağına teminat veriyoruz. Bunu başabilmek için Filo Taşımacılık, aşağıdakileri sunmaktadır;

+90 (486) 518-5073

Bölgesel ve Uluslararası Ofisler

Filo Taşımacılık, ortaklarımızı ve müşterilerimizi bakım olanaklarıyla destekleyebilen araç park alanları ile birlikte irtibat ofisleri oluşturmuştur. Operasyonlar boyunca sayılabilirliği ve iletişimi sağlayabilmek için her bir noktaya profesyonel yöneticiler yerleştirilmiştir.

Güçlü Bir Araç ve Ekipman Filosu​

Filo Taşımacılık, kuru yük taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, yenilebilir toptan sıvı taşımacılığı, donduruculu araçlar, endüstriyel makine ve ekipmanların ağır taşımacılığı, ve çeşitli kimyasalların taşınmasına uygun araçlardan oluşan araç ve ekipman filosu sunmaktadır.

Eğitimli Şoför ve Personel

Filo Taşımacılık, taşınacak ürünlerin doğasına göre hizmet sunmaya yetkinliği olan ve eğitimli olan şoför ve personel kadrosu sunmaktadır. Şoförlerimizin tümü tehlikeli kargo taşımacılığına uygun ehliyete sahiptir ve bu ehliyetler uluslararasıdır.

Ulusal ve Uluslararası Yasalara Uyumluluk

Araç parkımızdaki bulunan tüm taşımacılık araçları ulusal ve uluslararası yüm yasalara ve yönergelere uygundur. Bunun yanısıra, politikalarımızı da bu yasa ve yönergelere uyumlu olarak tasarlamakta olup, müdürlerimiz, gümrükçülerimiz ve şoförlerimiz dahil olmak üzere tüm personelimiz bu gereksinimler konusunda bilgilidir.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.