Performans, tutarlılık, emniyet ve değerlerimizi teminat altına alarak, yüksek kalitede lojistik hizmetlerini müşterilerimize sağlamak hedefimizdir. Bu yaklaşımımız kurumsal değerlerimizden temelini alır ve büyümedeki başarımızın devamı için gereklidir.

Hizmetlerimizde geniş çaplı kalite standardlarımızı sağlayıp yasal gereksinimleri ve global tüketici beklentilerini karşılayıp daha fazlasını yapmak için çabalayacağız.

Operasyonel alanımızda mümkün olduğu kadar en fazla sayıda müşterilerimizin satın alabilmesini sağlayarak en etkili şekilde başarılı hizmetler sunarak yüksek kalite standardınlarını sürdürülebilir kılacağız. Taahhüdümüz yaptığımız iş için hayati önem taşımaktadır.

+90 (486) 518-5073

 

  • Hizmetlerimiz ve desteğimiz rakiplerinin sunduğunu aşan bir şirket olarak müşteriler tarafından fark edilmek için çabalayacağız.
  • Açık bir şekilde tanımlanan metodoloji kullanarak ve veriye dayalı kararlar alarak hizmetlerimizi ve süreçlerimizi devamlı olarak geliştireceğiz.
  • İşçilerinin çalışmaktan gurur duyduğu, işçileriyle iletişim kuran, onları dinleyen, uygun bir şekilde cevap veren, değer veren ve onlara yatırım yapan bir şirket anlayışı oluşturmak için çalışacağız.
  • Müşterilerimizden birinin sunduğumuz hizmetler konusunda ya da fiillerimiz konusunda problem yaşadığında, hemen sorunun üstesinden gelmek için gerekli adımları atacağız.
  • Yapmayı taahhüt ettiğimiz hizmetlerde müşterilerimizi aldıkları hizmetlerin durumu konusunda sürekli bilgilendireceğiz.
  • Alanımızda ürün ve hizmetlerimizle tercih edilen hizmet sağlayıcı olmak için çabalayacağız.
  • ISO Sistem gereksinimlerine uyumlu olmayı ve Kalite Yönetim Sistemimizi devamlı olarak geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.