Onlarca deneyimiyle, Türkiye ve Irak’taki enerji pazarındaki müşterilerine ana ticaret noktalarından hızlı tranzit geçiş olanağı sunarak başarılı nakliyat ve lojistik hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Tedarik zincirinde global lokasyonlarda faaliyet gösteren şirketimiz doğru ekipmanı zamanında almaya bağlı enerji firmalarına uluslararası alanda nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Enerji Sektörü için bilgimiz ve ölçümüz

Filo Taşımacılık olarak, enerji sektöründeki firmaların, coğrafik olarak ve geniş ekipman envanterlerini kombine şekilde kullanabilen ağır nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunu bilmekteyiz.  Müşterilerimize ve nakil edilecek malzemeye uygun ve özel çözümler üretmekte ve Ortadoğu’nun neresinde olursa olsun hizmet sunmaya devam etmekteyiz.  Global ve ulusal ağımız nakil ettiğiniz ürünler için uzman rehberliği sunmaktadır.

+90 (486) 518-5073

Filo Taşımacılık Pazar payındaki portföy başarısını aşağıdaki hususlar sayesinde elde etmiştir.

  • Modern ve bakımlı araçların yanı sıra ekipmanlara sahip olma
  • Hem standartları hem de özel ekipman türlerine uyan bakımlı ve iyi konumlu konteyner envanteri
  • Yerel ve Global lokasyonlarda oluşturmuş olduğumuz ofis ağı
  • Gerekli standartlar konusunda bilgili ve deneyimli personel
  • Üretkenlik standartlarını oluşturup sergileyebilmek için hızlı ve şeffaf bilgi sağlama
  • Sizin beklentilerinize uygun müşteri hizmetleri

Filo Taşımacılık ulusal ve uluslararası olarak dünya kalitesinde nakliye hizmeti sağlama konusunda uzmanlık ve yeterliliğe sahip bir firmadır.  Özenli yaklaşımımız değişen enerji sektörünün pazar ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi taahhüt etmektedir. Müşterilerimizi dinliyor ve onların ihtiyaçlarını karşılarken rakipsiz hizmetler sunuyoruz.

Enerji sektöründe nakliye hizmetleri  konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz Filo Taşımacılık ile bugün iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.