Filo Taşımacılık dünyanın çeşitli pazarlarına gıda nakliyesi ile hizmet etmektedir; Filo Taşımacılık Ortadoğu’nun kapısında yani Habur Sınır Kapısı başta olmak üzere birçok ülkede temsilcilikleri bulunmaktadır. Filo Taşımacılık, firmanızın gıda tedarik zincirinde global bağlantı noktasıdır.

Donmuş hayvansal gıdalardan sebzelere Türkiye’nin ünlü markaları Filo Taşımacılık’a nakliyelerin gerçekleştirilmesinde ve güncel nakliye hizmetlerinin yerine getirilmesinde güvenmektedir. Yaklaşımımızın ölçüsü ve esnekliği yetiştiriciler, üreticiler, toptancılar ve perakendiciler ile başarılı ilişkiler geliştirebilmemizi sağlamıştır.

Gıda ve İçecek Pazarına Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmeti Sunmaktayız.

+90 (486) 518-5073

Filo Taşımacılık gıda ve içecek sektöründe onlarca yıllık hizmet deneyimine sahip bir firmadır ve  Ortadoğu’da ekipman mevcudiyeti ile uygun programlama içeren bir ağın oluşturulmasının önemini bilmekteyiz.  Bir ürünün raf ömrü konusunda bilgili olmakla birlikte yorulmadan tüketici pazarlarına tedarik yapma konusunda deneyimliyiz ve bu gereksinimleri şu şekilde karşılamaktayız;

  • Modern ve bakımlı araçların yanı sıra ekipmanlara sahip olma
  • Hem standartları hem de özel ekipman türlerine uyan bakımlı ve iyi konumlu konteyner envanteri
  • Yerel ve Global lokasyonlarda oluşturmuş olduğumuz ofis ağı
  • Gerekli standartlar konusunda bilgili ve deneyimli personel
  • Üretkenlik standartlarını oluşturup sergileyebilmek için hızlı ve şeffaf bilgi sağlama
  • Sizin beklentilerinize uygun müşteri hizmetleri

 Filo Taşımacılık ulusal ve uluslararası olarak dünya kalitesinde nakliye hizmeti sağlama konusunda uzmanlık ve yeterliliğe sahip bir firmadır.  Özenli yaklaşımımız değişen gıda sektörünün pazar ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi taahhüt etmektedir. Müşterilerinizi dinliyor ve onların ihtiyaçlarını karşılarken rakipsiz hizmetler sunuyoruz.

Gıda nakliyesi konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz Filo Taşımacılık ile bugün iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.