Onlarca yıllık deneyimiyle, Filo Taşımacılık , tüm ana ticaret yollarında hızlı transit geçiş zamanlama imkanıyla madencilik sektöründeki firmalara başarılı nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Tedarik zincirinde faaliyet göstererek ve Habur Sınır Kapısının yanı başında bulunarak doğru makine ve ekipmanların doğru şekilde taşınmasını bekleyen maden firmalarına uluslararası nakliye hizmetleri sunmuştur.

Filo Taşımacılık, madencilik sektörünün global ölçüde ve geniş bir ekipman envateriyle özel ürün ve coğrafik uzmanlık gerektirdiğini bilmektedir ve bizim sunduğumuz hizmette bununla alakalıdır. Hizmet alanımızda her nerede olursanız olun her müşteriye ve kargoya özel hizmetler sunmaktayız. Global ve ulusal taşımacılık ağımız nakliyenizin uygun şekilde taşınabilmesi için uzman rehberlik sunmaktadır.

+90 (486) 518-5073

Filo Taşımacılık pazarında müşteri portföyünü başırı ile aşağıdaki unsurlarla genişletmiştir;

  • Tüm ticaret rotalarında hızlı ulaşım sağlamak
  • Üstün ulusal ve global kapsam ve iletişim
  • Güvenilir ve uygun konumlu ekipman
  • Müşterilerle güçlü ve esnek ilişkiler oluşturmak

Daha fazlasını belirtmek gerekirse, uzun dönemli müşteri ilişkileri oluşturabilmek için müşterilerimizin işletmelerini ve işlerini iyi bildiğimizden rakipsiz müşteri memnuniyetimiz zamanla gelişmeye devam etmektedir. Sonuç olarak,  değişen tüm gereksinimlerinizi yansıtacak şekilde tasarlanmış esnek çözümler üretebilmekteyiz.

Maden ve mineral sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve Filo Taşımacılık’in size nasıl yardımcı olabileceğini merak ediyorsanız hemen ofisimizle bağlantıya geçiniz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.