Filo Taşımacılık, yükünüzü teslim aldığımız andan varış noktasına varana dek donmuş gıda yükünüzün durumunu korumanın önemini anlayan ve bilen bir firmadır. Globalleşme trendleri ve büyüyen frigo pazarı sayesinde, güçlü bir hizmet anlayışı ve Silopi, Zaho ve Erbil hattında özel frigo konteyner hizmetleri sistemimizi oluşturduk. Frigo hizmetlerimizi geliştirdik, fakat bundan daha önemlisi, personellerimize eğitim aldırıp uzman frigo ekipleri oluşturup bölgede ofisler ve tır parkları kurduk. Filo Taşımacılık, frigo nakliyatın çıkış noktasından varış noktasına varana dek ehemmiyet arz ettiğini bilen bir firmadır. Yıllar boyunca mevye, sebze, kırmızı et, balık, tavuk ürünleri, mandıra ürünleri ve ecza ürünleri gibi donmuş gıda veya elemanların taşınmasında güçlü bir deneyime sahip olup uzman bir firma olarak hizmet verdik.

+90 (486) 518-5073

Frigo konteyner ve nakliyat hizmetleri konusunda neden Filo Taşımacılık’ı seçmelisiniz?

  • Türkiye ve global lokasyonlarda ticaret yollarını birbirine bağlayacak şekilde bölgesel hizmet ağımız mevcuttur.
  • Frigo uzmanları- Operasyonların düzenli ve hatasız yapılabilmesi için çoklu disiplinlere uygun olarak frigo uzmanlarından oluşan bir ekip
  • Irak rotasına haftalık ve düzenli nakliyat hizmetleri
  • Nakliyatın 24 saat 7 gün takip edilebilmesi- nakliyat hizmetini satın alışınızdan varış noktasına varana dek kargonuzu izleyebilmekteyiz.
  • Ortadoğu’da çözüm ortağınız- her türlü hassas kargonun taşınmasında güçlü deneyimlere sahibiz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.