Filo Taşımacılık olarak, ISG kanunları ve yönergeleri çervesinde hedefimiz emniyetli, sağlıklı bir çalışma ortamını başarmak ve tesis etmektir. Operasyonlarımızda kazaları, yaralanmaları ve iş hastalıklarını önlenmek için güçlü bir şekilde çabalamaktayız. Yönetimden çalışanlarımıza hepimizin vizyonu aşağıdakileri tesis etmek yönündedir:

+90 (486) 518-5073

  • Emniyetli, sağlıklı iş ortamlarını, uygulamalarını ve davranışlarını tesis etmek
  • Tüm uygulanabilir ISG kanun, yönetmelikleri ve şirket standartlarıyla uyumlu olmak,
  • iş yeri yönergelerinin hükümsüz kaldığı yerlerde sorumlu standartlara uymak
  • Çalışma alanlarında ISG konusunda Çalışan katılımını ve bireysel sayılabilirliği desteklemek
  • ISG konularını iş planımıza, karar mekanizmalarına ve güncel faaliyetlerimize entegre etmek
  • Mücadele gerektiren ISG hedefleri koymak ve ISG performansını artıranları tanımak
  • Taşeronlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi iş yerinde ISG için yüksek standartları başarmak konusunda desteklemek

Bu politikayı desteklemek için, gerekli liderlik ve kaynakları temin etmekteyiz. Tüm çalışanlarımız, taşeronlarımız ve adımıza çalışan diğer katılımcılar ISG politikamıza uymak konusunda sorumludurlar. Operasyonel ya da finansal hiçbir hedef bu hedefin kanunlara uyumluluğunun üstünde olamaz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.