Filo Taşımacılık, kimyasallar, petrokimya ve diğer potansiyel olarak tehlikeli olan sıvı madde taşımacılığında sizlere rakipsiz müşteri memnuniyeti sunan bir firmadır. Filo Taşımacılık, Ortadoğu’da ulusal ve uluslararası noktalarda ofis ve park alanları oluşturmuş bir firmadır. Ayrıca bu ofislerimizde bulunan personellerimiz yerel ve uluslararası kimyasal/ tehlikeli madde taşımacılığı hakkındaki gereksinimler konusunda oldukça deneyimli ve bilgilidir.

Tüm personel kadromuz tehlikeli madde taşımacılığı konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır ve şoförlerimiz yönergesel kural ve kanunlar konusunda eğitimlidirler. Yöneticilerimiz, tehlikeli madde statüsündeki nakliyelerinizin taşınırken ulusal ve uluslararası kanunların gerektirdiklerine uyumlu olacağımızı taahhüt eder. Bunlara ek olarak, varılacak noktalarda yoldaki güvenlik sorunlarıyla başa çıkabilecek bir firmayız.

+90 (486) 518-5073

Tehlikeli madde taşımacılığı oldukça hassa, dikkat gerektiren bir iştir ve güçlü süreçleri gerektirir. Bu yüzden, Türkiye’de, Irak’ta ya da Ortadoğu’nun neresinde olursanız olun, konteynerinizin taşındığı rotalarda, aşağıdakileri sağlamayı taahhüt ederiz.

  • En yüksek uluslararası emniyet standartlarını sağlamak
  • En yüksek uluslararası çevre standartlarını sağlamak
  • Sonuç olarak, tehlikeli maddeleri ya da diğer kimyasalları bizim hizmetlerimizle nakil ettiğinizde gönderinizin emin ellerde olduğunu bilirsiniz.
  • Kimyasal madde ya da tehlikeli madde taşımacılığı hizmetlerimiz konusunda daha fazla bilgi isterseniz, bugün Filo Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.