Filo Taşımacılık, toptan sıvı yük taşımacılığı konusunda uzman bir firmadır. lider nakliyat firması olarak, sıvı maddelerin taşınması konusunda geniş bir deneyime sahibiz. Tanker, ISO tank gibi çeşitli modern araç ve ekipmandan oluşan bir envanterimiz bulunmaktadır.

Gıda taşımacılığına uygun tankerlerimiz yenilebilir yağlar, meyve suyu, bira ve mandıra ürünleri gibi sıvıları taşımaya uygun şekilde tasarlanmıştır.  Bunun yanı sıra tanker listemizde, meles, yağlama kimyasalları, genel kimyasallar, nitrik asit, amonyak solüsyonu ve hidrojen peroksit taşımacılığına uygun araçları da temin edebilmekteyiz.

 

+90 (486) 518-5073

Tüm şoförlerimiz Türkiye ve uluslararası alandaki standartlar konusunda bilgilidir ve Gıda hijyeni, ISG ve çevre konusundaki tüm eğitimlere vakıftırlar.

Zorlu tank yıkama işlemleri Silopi’deki araç park alanımızda yapılmaktadır ve yanlızca belgelendirilmiş diğer yerler bu amaçla kullanılmaktadır.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.