Filo Taşımacılık, kimyasallar gibi potansiyel olarak tehlikeli maddelerin taşımacılığına büyük önem vererek rakipsiz bir müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Filo Taşımacılık, Ortadoğu’nun çeşitli yerlerinde ilk elden kimyasal ve tehlikeli madde taşımacılığı konusunda yerel gereksinim ve yönergelere uygun  ulusal ve uluslararası ofisleri bulunmaktadır. Personellerimizin tümü tehlikeli madde taşımacılığı konusunda profesyoneldir ve şoförlerimizin tümü düzenleyici kural ve yönergeler konusunda eğitimlidir.  Yöneticilerimiz sizin nakliyenizin ulusal ve uluslararası yasalara uyumluluğunu teminat altına almakla yükümlüdür. Bunun yanı sıra yol boyunca karşılaşılabilecek herhangi tehlikeli bir durumla başa çıkmaya yetkinliğimiz mevcuttur.

+90 (486) 518-5073

Filo Taşımacılık kimyasal nakliyenizi gerekli yasal ve emniyet kurallarına uyumluluğunu taahhüt altına alır. Filo Taşımacılık  kimyasal kargonuzun hızlı bir şekilde çıkabilecek problemleri en aza indirerek teslimatını yapmada eşsiz bir deneyime sahiptir.

Kimyasalların nakliyesini yapabilmek önem, hassasiyet ve güçlü bir süreç gerektirir. Bu nedenle, Türkiye’de, konteynerinizin nakil edildiği rotalarımızın herhangi birinde nerede olursanız olun aşağıdakileri sunucağımızı taahhüt ediyoruz;

  • En yüksek uluslararası emniyet standartlarını sağlamak
  • En yüksek uluslararası çevre standartlarını sağlamak

Sonuç olarak, bizim sunduğumuz hizmetler ile kimyasallarınızı ya da diğer tehlikeli maddeleri taşınmasında bizi seçtiğinizde, nakliyeniz emniyetli ve deneyimli ellerde olacaktır.

Kimyasal maddelerin nakliyesi konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz, Filo Taşımacılık size yardım etmekten memnuniyet duyar.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.