Filo Taşımacılık, uzun mesafeli nakliyat işlerinde sadece bir kontrat altında ya da özel olarak hazırlanmış kapalı kasa treyler filomuzla hizmet vermektedir. İyi bir müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için nakliye gönderdiğimiz destinasyonlarda kurulu ofislerimiz ve araç park alanlarımız bulunmaktadır.

En yaygın olarak yapılan nakliyat çeşidi kapalı kasa tırlarla yapılandır. Eğer otoban da ya da şehirler arası bir yolda seyahat ettiyseniz muhtemelen bunlardan birisini görmüşsünüzdür. Çevre koşullarına karşı önlem gerektiren herhangi bir gönderiyi kapalı kasa tırlarımızla sevk etmekteyiz.  

+90 (486) 518-5073

Birçok fabrika, perakende deposu ya da alışveriş merkezleri kapalı kasa tırlarının yükleme ve indirme yapabilmesi için zaten özel yerleri vardır ve özellikle kargo yükleme ya da alma için bu yerler oldukça uygundur. Kapalı kasa treylerin avantajı bu ekipmanın yaygın olarak kullanılmasıdır ve geniş kullanım alanı onun yaygın olmasına sebebiyet verir.

Eğer tırları kendiniz yüklemeyi ve indirmeyi tercih ederseniz, yüklemesini yaptığınız öeğerleri güvenliği ve emniyeti için tüm gereksinimleri tam olarak uygulayınız. Bu noktada işin asla yarım yapılmaması gerekir. Eğer kargonuzu yükleyen bizim şoförümüz değilse yolda oluşabilecek zararlardan şirketimiz ve şoförlerimiz mesul değildir.

Küçük kutu veya konteynerlerden oluşan bir yükünüz var ise onları paletlemeniz ya da bantlarla güven altına almanız gerekebilir. Ayrıca bu yükleme ve indirme işlemini de hızlandıracaktır.

Yükledğiniz her şeyin dorsenin tabanına ya da yan duvarlarına bağlanmasına dikkat ediniz. Eğer kasaya yarım yük yüklenirse ve yük uygun şekilde güvence altına alınmazsa yüklerin arasına girmek ya da dolaşmak oldukça tehlikelidir.

Kargonun dış etkilere karşı korunması gerekiyorsa, nakliyat çadırı kullanmak uygundur.

Kırılgan eşyalar taşınacak ise hava süspansiyonlu treyler kullanmakta fayda vardır.

Uluslararası olarka yapılan nakliyeler ise farklı şekillerde ele alınabilir. Tırları kullanacak olan şoförlerin bazılarının kapalı dorse tır kullanmaya ehliyetlerinin olması gerekebilir. Bazı durumlarda sınır serbest ticaret bölgelerinde ya da sınır kapılarında dorse değiştirmekte buna çözüm olarak sunulabilir.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.