Pazarın lider otomotiv firmaları hedefledikleri başarıda Filo Taşımacılık’ın rolünün hayati önem taşıdığını bilirler.

Otomotiv nakliyesinde uzman bir firmayız

Otomobil, motorsiklet veya araç parçaları, ya da sektörle ilgili hiçbir unsuru ayırt etmeden otomotiv nakliyesinin gereksinimlerini ve üretici firmaların karşılaştıkları baskıları anlamaktayız. Filo Taşımacılık böyle zamanla çekişmeli bir sektörde bir destek firması olarak hizmet sunmada deneyimli, uzman ve güvenilir bir firmadır ve otomotiv nakliyelerinin doğru yerde ve zamanında ulaştırılmasını taahhüt etmektedir.  Müşterilerimizin operasyonel hedeflerini başarabilmeleri için birçok lokasyonda hizmet

+90 (486) 518-5073

Filo Taşımacılık’tan hizmet satın aldığında müşterilerimiz aşağıda belirtilenlerin faydasını görecektir;

  • Hızlı tranzit zamanlaması
  • Geniş ekipman envanteri
  • Güçlü intermodal taşımacılığı
  • Ulusal ve Uluslararası yeterlilikler

Etkili ve modern araçlardan oluşan filomuzla, Kuzey Irak’ta rakiplerimizin sunduğundan daha fazla yeterliliğimiz bulunmaktadır. Ayrıca operasyon alanımızda deneyimli ve bilgili personellerimiz mevcuttur. Çalışanlarımız hem ulusal hem de uluslararası seviyede otomotiv nakliyesi konusunda uzman rehberliği sunmaya hazırdırlar.

Müşteri Memnuniyeti

Filo Taşımacılık otomotiv sektöründeki firmalar için güvenilir bir nakliye çözüm ortağıdır; fakat bizi farklı kılan müşteri hizmetlerindeki farkımızdır. Müşterilerimizle üretken ilişkiler kurmayı taahhüt ediyor ve bunun için çabalıyoruz. Onların işlerinin doğasını öğrenmek için zaman ayırıyor ve böylece de onların değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek esnek çözümler sunabilmekteyiz.

Filo Taşımacılık’in otomotiv nakliyesinde size nasıl yardımcı olabileceği konusunda bilgi almak isterseniz, bizimle hemen bugün bağlantıya geçiniz.

 

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.