Filo Taşımacılık, gıda türünde nakliyeleri oldukça ciddiye alan uzman bir firmadır. Gıda nakliyatında kullandığımız ekipmanların ulusal ve uluslararası tüm yasa ve yönergelerde belirtilenlere denk veya bu standardları aşan özellikte olduğunu taahhüt ederiz. Buna ek olarak, sizi kalite kontrol prosedürlerinizi kendi nakliyat kalite sistemimize uyarlama konusunda da usta bir firmayız. Şoförlerimiz gıda türündeki kargolarınızın çıkış noktasından varış noktasına varana dek gerekli tüm kalite kontrol prosedürlerine hakimdir ve gönderilerinizin üstün kalitede hizmet ile zamanında yerinde ulaştırmayı da taahhüt eder.

+90 (486) 518-5073

Şirketimizin iç denetim süreç ve prosedürleri emniyet ve kirlenme konusundaki endişeleri dikkate alıp önlem alıcı yönde düzenlenmiştir. Bizim asıl dikkat ettiğimiz durum, yönetimimiz altına gönderisini yaptığınız kargonun kalitesinin bozulmadan varış noktasına varmasıdır.

Römorkör, frigo ve gıda tankerlerinden oluşan filomuz bakımlı ve temiz olmakla birlikte endüstride kabul gören standartların üzerindedir. Araçlarımız bir nakliyeden önce ve sonra kesinlikle temizlenmekte bakıma girmektedir. Gıda türünde ürünlerinizin nakliyesinin yapıldığı araçlarımızın sadece gıda taşımacılığı amacıyla kullanıldığı ve bunun dışında başka hizmetlerde kullanılmadığını taahhüt ederiz. Rutin olarak araçlarımızı denetlemekte ve endüstriyel pazara uygunluk için protokollerimizi devamlı olarak denetlemekteyiz.

Biz müşterileriyle ilgilenen ve her nakliyeyi yoğun bakımla ele alan bir firmayız. Daha fazla bilgi için bugün Filo Taşımacılık ile bağlantıya geçiniz.

Güvenli Teslimat

Çıkış noktasından aldığımız ürünlerin yüklenmesinden yol kontrolleri dahil olmak üzere varış noktasında indirilip teslim edilene dek ürünleriniz güvenli ellerde.

Zamanında Nakliye

Ön görülen plan çerçevesinde zamanında teslimat yapip gerekli raporlamaları zamanında sizlere iletiyoruz.

Son Model Araçlar

Filomuzdaki araçlar her zaman yeni ve bakımlı tutulmaktadır. Bu şekilde yolda araçtan kaynaklı riskleri en aza indirmekteyiz.

Tam Zamanlı Takip

Teslim alınan kargonun nerede ve hangi durumda olduğuna dair günlük rapor tutulmakta ve müşterilerimiz talep ettiğinde bilgiyi hızlı bir şekilde iletmekteyiz.